ECE-T2WA821EA
MFR.Part #
ECE-T2WA821EA
Description
-25℃~+105℃ 202mΩ 22.5mm 3.78A@10kHz 3000hrs@105℃ 35mm 450V 80mm 820uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS