ECE-T2WA561EA
MFR.Part #
ECE-T2WA561EA
Description
-25℃~+105℃ 22.5mm 296mΩ 3.01A@10kHz 3000hrs@105℃ 35mm 450V 560uF 63mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS