ECE-T2WA471EA
MFR.Part #
ECE-T2WA471EA
Description
-25℃~+105℃ 2.436A@10kHz 22.5mm 3000hrs@105℃ 353mΩ 35mm 450V 470uF 50mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS