ECE-T2VP102EA
MFR.Part #
ECE-T2VP102EA
Description
-25℃~+85℃ 1000uF 22.5mm 249mΩ@120Hz 3000hrs@85℃ 350V 35mm 5.32A@10kHz 63mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS