ECE-T2GA561EA
MFR.Part #
ECE-T2GA561EA
JLCPCB Part #
C3721717
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1.8A@120Hz 22.5mm 296mΩ 3000hrs@105℃ 35mm 400V 50mm 560uF ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS