ECE-T2EP392FA
MFR.Part #
ECE-T2EP392FA
Description
-40℃~+85℃ 10.3A@10kHz 22.5mm 250V 3000hrs@85℃ 3900uF 40mm 51mΩ@120Hz 80mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS