ECE-T2EP222EA
MFR.Part #
ECE-T2EP222EA
Description
-40℃~+85℃ 22.5mm 2200uF 250V 3000hrs@85℃ 35mm 6.916A@10kHz 80mm 90mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS