ECE-T2DP392FA
MFR.Part #
ECE-T2DP392FA
Description
-40℃~+85℃ 200V 22.5mm 3000hrs@85℃ 3900uF 40mm 64mΩ 80mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS