ECE-T1VP563FA
MFR.Part #
ECE-T1VP563FA
Description
-40℃~+85℃ 11.85A@10kHz 15mΩ@120Hz 22.5mm 3000hrs@85℃ 35V 40mm 56000uF 80mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS