ECE-T1VP333EA
MFR.Part #
ECE-T1VP333EA
Description
-40℃~+85℃ 18mΩ@120Hz 22.5mm 3000hrs@85℃ 33000uF 35V 35mm 50mm 8.223A@10kHz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS