ECE-T1VA473FA
MFR.Part #
ECE-T1VA473FA
Description
-40℃~+105℃ 18mΩ 22.5mm 3000hrs@105℃ 35V 40mm 47000uF 8.959A@10kHz 80mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS