ECE-T1VA333FA
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECE-T1VA333FA
Description
-40℃~+105℃ 19mΩ 22.5mm 3000hrs@105℃ 33000uF 35V 40mm 63mm 7.602A@10kHz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS