ECE-T1VA273EA
MFR.Part #
ECE-T1VA273EA
Description
-40℃~+105℃ 22.5mm 25mΩ 27000uF 3000hrs@105℃ 35V 35mm 6.36A@10kHz 63mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS