ECE-T1VA223EA
MFR.Part #
ECE-T1VA223EA
Description
-40℃~+105℃ 22.5mm 22000uF 23mΩ 3000hrs@105℃ 35V 35mm 5.75A@10kHz 50mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS