ECE-T1KP153FA
MFR.Part #
ECE-T1KP153FA
Description
-40℃~+85℃ 10.27A@10kHz 15000uF 22.5mm 24mΩ@120Hz 3000hrs@85℃ 40mm 80V 80mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS