ECE-T1JP183EA
MFR.Part #
ECE-T1JP183EA
Description
-40℃~+85℃ 10.82A@10kHz 18000uF 22.5mm 23mΩ@120Hz 3000hrs@85℃ 35mm 63V 80mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS