ECE-T1JP153FA
MFR.Part #
ECE-T1JP153FA
Description
-40℃~+85℃ 15000uF 22.5mm 3000hrs@85℃ 33mΩ@120Hz 40mm 50mm 63V 8.66A@10kHz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS