ECE-T1JP123EA
MFR.Part #
ECE-T1JP123EA
Description
-40℃~+85℃ 12000uF 22.5mm 3000hrs@85℃ 35mm 35mΩ@120Hz 50mm 63V 8.223A@10kHz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS