ECE-T1JA273FA
MFR.Part #
ECE-T1JA273FA
Description
-40℃~+105℃ 17mΩ 22.5mm 27000uF 3000hrs@105℃ 40mm 63V 7.579A@10kHz 80mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS