ECE-T1JA183EA
MFR.Part #
ECE-T1JA183EA
Description
-40℃~+105℃ 18000uF 22.5mm 22mΩ 3000hrs@105℃ 35mm 6.659A@10kHz 63V 80mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS