ECE-T1HP273EA
MFR.Part #
ECE-T1HP273EA
Description
-40℃~+85℃ 18mΩ@120Hz 22.5mm 27000uF 3000hrs@85℃ 35mm 50V 63mm 9.557A@10kHz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS