ECE-T1HA393FA
MFR.Part #
ECE-T1HA393FA
Description
-40℃~+105℃ 14mΩ 22.5mm 3000hrs@105℃ 39000uF 40mm 50V 8.683A@10kHz 80mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS