ECE-T1HA273EA
MFR.Part #
ECE-T1HA273EA
Description
-40℃~+105℃ 15mΩ 22.5mm 27000uF 3000hrs@105℃ 35mm 50V 7.084A@10kHz 80mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors