ECE-T1EA333EA
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECE-T1EA333EA
Description
-40℃~+105℃ 18mΩ 22.5mm 25V 3000hrs@105℃ 33000uF 35mm 50mm 6.325A@10kHz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS