ECE-P2EA562HA
MFR.Part #
ECE-P2EA562HA
Description
-40℃~+105℃ 10.74A@10kHz 105mm 250V 25mm 3000hrs@105℃ 39mΩ 50mm 5600uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS