ECE-P2EA332HA
MFR.Part #
ECE-P2EA332HA
Description
-40℃~+105℃ 250V 25mm 3000hrs@105℃ 3300uF 50mm 63mm 65mΩ 7.672A@10kHz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS