ECE-P1KP273HA
MFR.Part #
ECE-P1KP273HA
Description
-40℃~+85℃ 14.18A@10kHz 15mΩ@120Hz 25mm 27000uF 3000hrs@85℃ 50mm 80V 80mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS