ECE-A1VKA470I
MFR.Part #
ECE-A1VKA470I
JLCPCB Part #
C1651129
Package
Plugin,D8xL7mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 144.5mA@10kHz 2.5mm 35V 47uF 7mm 8mm ±20% 插件,D8xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS