ECE-A1HN331UB
MFR.Part #
ECE-A1HN331UB
JLCPCB Part #
C5114189
Package
Plugin,D16xL27mm
Description
-40℃~+85℃ 16mm 2000hrs@85℃ 27mm 330uF 450mA@120Hz 50V 7.5mm ±20% 插件,D16xL27mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS