ECE-A1HN330U
MFR.Part #
ECE-A1HN330U
JLCPCB Part #
C5114188
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+85℃ 11.5mm 110mA@120Hz 2000hrs@85℃ 3.5mm 33uF 50V 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS