ECE-A1HN2R2UB
MFR.Part #
ECE-A1HN2R2UB
JLCPCB Part #
C5114187
Package
Plugin,D5xL12mm
Description
-40℃~+85℃ 12mm 18mA@120Hz 2.2uF 2000hrs@85℃ 50V 5mm 5mm ±20% 插件,D5xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS