ECE-A1HKA220
MFR.Part #
ECE-A1HKA220
JLCPCB Part #
C1579590
Package
Plugin,D6.3xL7mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 2.5mm 22uF 50V 6.3mm 60mA@120Hz 7mm ±20% 插件,D6.3xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS