ECE-A1EN471U
MFR.Part #
ECE-A1EN471U
JLCPCB Part #
C1498055
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 12.5mm 2000hrs@85℃ 20mm 25V 430mA@120Hz 470uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS