ECE-A1EN221UB
MFR.Part #
ECE-A1EN221UB
JLCPCB Part #
C1584790
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 16mm 2000hrs@85℃ 220uF 25V 544mA@10kHz 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS