ECE-A1EN220XI
MFR.Part #
ECE-A1EN220XI
JLCPCB Part #
C5114176
Package
Plugin,D5xL12mm
Description
-40℃~+85℃ 12mm 2.5mm 2000hrs@85℃ 22uF 25V 5mm 60mA@120Hz ±20% 插件,D5xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS