ECE-A1EN102UB
MFR.Part #
ECE-A1EN102UB
JLCPCB Part #
C5114175
Package
Plugin,D16xL27mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 16mm 2000hrs@85℃ 25V 27mm 680mA@120Hz 7.5mm ±20% 插件,D16xL27mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS