ECE-A1EN101U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECE-A1EN101U
JLCPCB Part #
C6238956
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100uF 11.5mm 25V 8mm ±20% Plugin Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS