ECE-A1EKA470
MFR.Part #
ECE-A1EKA470
JLCPCB Part #
C1589598
Package
Plugin,D6.3xL7mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 119mA@10kHz 2.5mm 25V 47uF 6.3mm 7mm ±20% Plugin,D6.3xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS