ECE-A1CN470U
MFR.Part #
ECE-A1CN470U
JLCPCB Part #
C1580016
Package
Plugin,D6.3xL11.2mm
Description
-40℃~+85℃ 11.2mm 16V 170mA@10kHz 2.5mm 2000hrs@85℃ 47uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS