ECE-A1CN330UB
MFR.Part #
ECE-A1CN330UB
JLCPCB Part #
C1583970
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 11mm 16V 2000hrs@85℃ 33uF 5mm 5mm 80mA@120Hz ±20% Plugin,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS