ECE-A1CN100U
MFR.Part #
ECE-A1CN100U
JLCPCB Part #
C1580795
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 10uF 11mm 16V 2000hrs@85℃ 2mm 5mm 68mA@10kHz ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS