ECEA1CKS470
MFR.Part #
ECEA1CKS470
JLCPCB Part #
C713346
Package
Plugin,D6.3xL5mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 16V 2.5mm 47uF 5mm 6.3mm 70mA@120Hz ±20% 插件,D6.3xL5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS