ECE-A1CKS330
MFR.Part #
ECE-A1CKS330
JLCPCB Part #
C4155583
Package
Plugin,D6.3xL5mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 16V 2.5mm 33uF 5mm 6.3mm 60mA@120Hz ±20% 插件,D6.3xL5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS