ECE-A1CKS220B
MFR.Part #
ECE-A1CKS220B
JLCPCB Part #
C1498300
Package
Plugin,D5xL5mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 16V 22uF 39mA@120Hz 5mm 5mm 5mm ±20% 插件,D5xL5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS