ECE-A1AN221UB
MFR.Part #
ECE-A1AN221UB
JLCPCB Part #
C1593910
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+85℃ 10V 11.5mm 2000hrs@85℃ 200mA@120Hz 220uF 5mm 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS