ECE-A1AN220UB
MFR.Part #
ECE-A1AN220UB
JLCPCB Part #
C1651146
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 102mA@10kHz 10V 2000hrs@85℃ 22uF 5mm 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS