ECE-A1AN102X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECE-A1AN102X
JLCPCB Part #
C1591227
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 10V 12.5mm 2000hrs@85℃ 20mm 5mm 799mA@10kHz ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS