ECE-A1AKS101I
MFR.Part #
ECE-A1AKS101I
JLCPCB Part #
C4155556
Package
Plugin,D6.3xL6mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100uF 10V 2.5mm 6.3mm 6mm ±20% 插件,D6.3xL6mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS