ECE-A1AKA470
MFR.Part #
ECE-A1AKA470
JLCPCB Part #
C5114160
Package
Plugin,D5xL7mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10V 110.5mA@10kHz 2mm 47uF 5mm 7mm ±20% 插件,D5xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS