ECE-A1AKA221
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECE-A1AKA221
JLCPCB Part #
C1581198
Package
Plugin,D8xL7mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10V 120mA@120Hz 2.5mm 220uF 7mm 8mm ±20% 插件,D8xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS